12118/202
Bamse Kragh-Jacobsen (f. København 1913, d. sst. 1992)
Konkret komposition. Sign. Kragh-Jacobsen, nr. 180/192–82. Litografi. Bladmål 70×50. Uindrammet.
Intet at bemærke. Friskt og ubrugt eksemplar.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag