2426/​881

Dansk møbeldesign

Et par sideborde af eg, plade med kehlet kant. Model 210. Udført hos Anton Kildebergs Møbelfabrik, Odense. H. 58. Diam. 43. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?