2111/365
Et par lysestager af sterlingsølv på ovale, profilerede fodstykker. A. Dragsted. 20. årh. Udfyldte. H. 18 cm. (2)
Mindre brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 15. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud