2432/4006
1851. 4 RBS Ferslew. Plade II, nr. 32. Pragtbrev fra Skanderborg til Brædstrup pr. Horsens. Indvendig dateret “Hirschendsgave 19.3.52”. Sign. Møller BPP [ 1 ] [ ✉ ]
Frimærker, 11. august 2024
Vurdering
Hammerslag