2124/59
Spejl i ramme af forgyldt træ, udskåret med gennembrudt ornamentik, facet slebet spejlglas. Louis XVI form, 20. årh.s slutning. H. 142. B. 77.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud