2450/​44

Ovalt Senempire spejl i forgyldt ramme af træ, udskåret med ornamentik. 19. årh. H. 132. B. 103.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Mindre afslag.

I Aarhus
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?