1925/9030
Signeret Nain tæppe, Persien. Medaljondesign. Ca. 800.000 kn. pr. m2. Konturer med silkeluv. Flot kvalitet. Ca. 2000. 327×199.
Enkelte pletter.
Selected - Møbler, ure og tæpper, 17. juni 2019
Vurdering
Hammerslag