1946/​86

Almue Louis XVI stol af rødmalet træ. 18. årh.s slutning.

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Skævt stel.

Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag