2118/​1051

Dansk design

Ottekantet spejl af i ramme af palisander. 1960'erne. H./B. 42,5.

Brugsslitage. Nogle ridser og mærker.

Moderne kunst og design, 4. maj 2021

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.650 DKK

(Autobud) 1.650 DKK
1.600 DKK
1.550 DKK
1.500 DKK