2118/1051
Dansk design
Ottekantet spejl af i ramme af palisander. 1960'erne. H./B. 42,5.
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag