1440/1736
Fransk kaminur af forgyldt bronze, urhus med siddende ung pige, patineret skive. 19. årh. H. 43. B. 31. D. 12.
Pendul og Optræksnøgle medfølger. Der gives ingen garanti for værkets funktion. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 2. oktober 2014
Vurdering
Hammerslag
20 bud