2438/188
Et par rokokoform stager af lueforgyldt bronze, balusterformede stammer støbte med blomster, rocailler og kæmninger. 19. årh. H. 21 cm. (2)
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 16. september 2024
Vurdering
Hammerslag
14 bud