2043/605
Gudmund Olsen (f. Frederiksberg 1913, d. Røsnæs 1985)
“Canét Plage”. Sign. på bagsiden. Olie på lærred. 74×93.
Original stand.
Moderne kunst og design (udskudt), 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
21 bud