1804/28
Stort engelsk Drum Table af mahogni; plade med guldtrykt lysebrunt skind. Regency form, 20. årh. H. 76. Diam. 185.
En del mindre finérskader.
Ældre malerier og møbler, 22. januar 2018
Vurdering
Hammerslag