2033/32
Tre væglampetter af bronze, støbt med klassiske vaser og bladværk. Louis XVI stil. 20. årh. H. 39. (3)
Brugsspor.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. august 2020
Vurdering
Hammerslag