2118/1349
“Kelly Retourne 32” taske af mørkeblåt Box læder med gyldne beslag, kort hank, et rum med tre indvendige lommer og læderfor. Hængelås med nøgler medfølger. 1987.
Original dustbag medfølger.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 5. maj 2021
Vurdering
Hammerslag