2118/​1349

Hermès

“Kelly Retourne 32” taske af mørkeblåt Box læder med gyldne beslag, kort hank, et rum med tre indvendige lommer og læderfor. Hængelås med nøgler medfølger. 1987.

Original dustbag medfølger.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 5. maj 2021

Vur­dering

35.000 DKK

Hammerslag

26.000 DKK

26.000 DKK
25.000 DKK