2132/​803

Collection Fuglsang

Sæt på fire stole af massiv fyrretræ. Sæde og ryg betrukket med rød alcantar. Udført og mærket hos Fuglsang Collection. (4)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak. Betræk med pletter og smuds.

Moderne kunst og design, 10. august 2021

Vur­dering

500 DKK

Hammerslag

250 DKK

15 bud

(Autobud) 250 DKK
240 DKK
(Autobud) 230 DKK
220 DKK
(Autobud) 210 DKK
200 DKK
(Autobud) 140 DKK
135 DKK
(Autobud) 130 DKK
125 DKK
(Autobud) 70 DKK
65 DKK
(Autobud) 60 DKK
55 DKK
50 DKK