2442/7047
Jeppe Vontillius (f. Frederiksberg 1915, d. Fredensborg 1994)
Læsende kvinde. Sign. I.V. Olie på lærred. 116×80.
Behov for let overfladerensning. Mindre stødmærke. Mindre afskalninger.
Vurdering
1132208 | ||
44555 (Autobud) | ||
1132208 | ||
44555 (Autobud) | ||
816922 | ||
44555 (Autobud) | ||
843155 | ||
44555 |