2439/853
Dansk design
Standerlampe af messing og sortlakeret metal med tre justérbare skærme. 1940–50'erne. H. max. 200.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering