2439/9119
“Trocadero 27” taske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, justerbar skulderstrop, en udvendig forlomme, et lynlås rum med en indvendig lynlås lomme og brunt læderfor. H. 18 x B. 27 x D. 7 cm.
Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Slitage på læderbesætninger. Slitage i udvendig forlomme. Nogle ridser på læder indvendigt, samt indvendig lomme har stram lynlås. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
Hammerslag
10 bud