2431/​104

Bordlampe af porcelæn, dekoreret med rose samt monteringer af patineret bronze. 19. årh.s. slutning. H. inkl. fatning 63.

Almindelig brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Fra i Aarhus
Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?