2431/104
Bordlampe af porcelæn, dekoreret med rose samt monteringer af patineret bronze. 19. årh.s. slutning. H. inkl. fatning 63.
Almindelig brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
913093 |