2116/1171
Tanzanitring af 18 kt. hvidguld prydet med facetslebet tanzanit på ca. 2.00 ct. Str. 55.
Forsikringsvurdering nr. J 22783 fra Jewel Africa dateret 8/8–2019 medfølger. Forsikringsvurdering på DKK 17.300.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor.
Smykker og Fashion, 21. april 2021
Vurdering
Hammerslag
45 bud