922/66
Janus la Cour (f. Ringkøbing 1837, d. Odder 1909)
Forårsdag ved Kalø Vig. Sign. J. L. C. 31. Mai 1863. Olie på lærred. 37×56.
Budfrist
Vurdering
Kommissionsbud
Telefonbud