2439/93
Lille vinkøler af sterlingsølv med to hanke. T. Fredberg, Danmark 20. årh. Vægt 410 g. H. 12,5 cm. Diam. 13 cm.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Vurdering