2044/617
Fritz Syberg (f. Faaborg 1862, d. Kerteminde 1939)
Landskab. Sign. FS 1938. Olie på lærred. 68×96.
Original stand.
Moderne kunst og design, 27. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud