2009/80
Piedestal af frugtræ. 20. årh.s begyndelse. H. 112. L. 23. B. 23.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. februar 2020
Vurdering
Hammerslag