2009/​80

Piedestal af frugtræ. 20. årh.s begyndelse. H. 112. L. 23. B. 23.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 24. februar 2020

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag

1.300 DKK

1.300 DKK
1.250 DKK