2439/9132
Mørkeblå trenchcoat med krave, knapper foran, to lommer, åben slids bagpå og blåt for. Længde ca. 101 cm, brystmål 104cm og ærmelængde 55 cm.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Størrelsesmærkat mangler. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
279804 | ||
1152554 | ||
896810 | ||
1050952 |