1410/101
Anton Cilio-Jensen (f. 1876, d. 1959)
Parti fra Dragør Havn med byens gamle rådhus, idag Dragør Museum. Sign. Cilio-J. Olie på lærred. 19×49.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier og møbler, 3. marts 2014
Vurdering
Hammerslag