2414/68
Engelsk cake stand af bejdset mahogni og fyrretræ med tre etager og cabriole ben, dekoreret med intarsia. Regency form. Cirka 1900. H. 74. B. 31.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. april 2024
Vurdering
Hammerslag