1943/1120
Fransk slangering af 18 kt. guld. Stemplet og forhandlet hos Georg Jensen & Wendel. Str. ca. 50. Vægt ca. 14 g.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Smykker, 23. oktober 2019
Vurdering
Hammerslag