2027/610
Philip Pearlstein (f. Pearlstein 1924)
To kompositioner fra serien “Six Lithographs Drawn from Life”. Begge sign. Pearlstein, 70, 37/50. Litografier i farver. Bladstørrelser 77×56. Uindrammede. (2)
Original stand.
Moderne kunst og design, 30. juni 2020
Vurdering
Hammerslag