12027/​39

Udtrækkelig fransk barneseng af gråmalet jern. Tidlig 20. årh. H. 63/75. L. 100–140. B. 64

Brugsspor. Bunden er løs.

Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag