12027/39
Udtrækkelig fransk barneseng af gråmalet jern. Tidlig 20. årh. H. 63/75. L. 100–140. B. 64
Brugsspor. Bunden er løs.
Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020
Vurdering
Hammerslag