12044/125
Et par lysestager af malm, støbt med maskaroner, på seksisdet fodstykker. Barok form, 20. årh. H. 27. (2)
Fremstår med minimal alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 29. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag