2432/133
Italiensk maler, 17. årh.
Madonna. Usigneret. Olie på kobber. 27×21.
Retoucheringer og afskalninger. Kraftigt patineret ramme med afslag.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. august 2024
Vurdering
Hammerslag
15 bud