2121/1035
Jo Hammerborg, tilskrevet
Standerlampe af palisander og messing. H. inkl. skærmholder. 134.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Let løse samlinger. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 25. maj 2021
Vurdering
Hammerslag