2437/689
Robert Dudley Best (f. 1892, d. 1984)
Standerlampe af forkromet metal, sortlakeret fod og skærm. Model BL-3. Udført hos BestLite. Justérbar højde. Max. H. 1151.
Stand
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 10. september 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
18 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||