1921/1581
En samling glas, bl.a. toddy-, vin- og likørglas, flere med slibninger. 19.-20. årh. H. 8,7–17,7. (17)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 23. maj 2019
Vurdering
Hammerslag