1921/​1581

En samling glas, bl.a. toddy-, vin- og likørglas, flere med slibninger. 19.-20. årh. H. 8,7–17,7. (17)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Varia, 23. maj 2019

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag