12013/​25

Oval madspand af kobber, siderne med “ører”, låg med greb. Danmark 18./19. årh. H. 25. B. 25. D. 20.

Patina. Fremstår med alders- og brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag