2044/689
Bent Holstein (f. København 1942)
To kompositioner. Én sign. B. Holstein 70. Litografi og tegning i farver. Bladstørrelser 39×53 og 54×77. (Uindrammet) (2)
Enkelte folder langs kanten
Moderne kunst og design, 27. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag