2050/198
Ubekendt illustrator, 19. årh.
“La Science du Tailleur”. Skrædderkunsten. No 1. Publié par F. Roussel Professeur. Litografi. Lysmål 59×73.
Papiret er gulnet. Misfarvninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 7. december 2020
Vurdering
Hammerslag
23 bud