2131/718
Dansk møbeldesign
Kiste af egetræ med opklappigt låg. 1960'erne. H. 44. L. 92. B. 46.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Vandskjolder.
Moderne kunst og design, 3. august 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud