2013/829
Svensk design
Sofabord med sortlakerede ben af træ. Top af massiv fyrretræ, ilagt tre messingplaketter. Udført og mærket hos Svensk Fur. H. 50. L. 88. B. 47,5.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 24. marts 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
32 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||