12021/83
Chatol af egetræ, front med tre store skuffer og skriveklap, bag ved hvilken skuffer og rum. 19. årh. H. 112. B. 122. D. 57.
Nøgle medfølger. Ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 21. maj 2020
Vurdering
Hammerslag