Greta Dahl Christensen, m.fl (f. 1977)
Camilla Tygstrup Sørensen, m.fl (f. 1978)
Marie Søndergaard Lolk, m.fl (f. 1981)
En samling grafiske værker. Delvis sign., nummererede og dateret. Mixed media på digitalt print samt papir. Variable mål. Uindrammet. (8)
Moderne kunst og design, 16. oktober 2018