2141/9121
Stort fransk vitrineskab af gråmalet træ, front med to glasddøre, bag hvilke hylder. 19. årh.s slutning. H. 225. B. 175. D. 53.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Senere bemaling. Nøgle medfølger.
Selected, 11. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag