2103/35
Fransk kaminur i orientalsk stil af forgyldt bronze og cloisonne. 19. årh.s slutning. H. 46. B. 22. D. 17.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Der gives ingen garanti for værkets funktion. Optræksnøgle og Pendul medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
43 bud