12038/159
Ole Ahlberg (f. København 1949)
“Den Hvide Rose”. Sign. Ole Ahlberg 88. Litografi. 50×36. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag