1931/​30

Svensk kommode af blåmalet træ. Gustaviansk form, 19. årh.s anden halvdel. H. 80. B. 94. D. 45.

Slitage. Smal revne i pladen. Nøgle medfølger.

Ældre malerier og møbler, 29. juli 2019

Vur­dering

10.000 DKK

Hammerslag