2438/922
Poul M. Volther (f. 1923, d. 2001)
“Corona”. Skammel stel af stål, monteret på firpas fod, sæde betrukket med sort skind. Udført og mærket hos Erik Jørgensen. H. 47. L. 75. B. 47.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
11 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
91369 | ||
1156223 (Autobud) | ||
91369 | ||
1156223 (Autobud) | ||
91369 | ||
1156223 | ||
91369 | ||
846158 | ||
91369 | ||
864665 | ||
802930 |