2132/250
Wilhelm Kiebitz, efter (f. Svendstrup på Als , d. sst. 1869)
To fjerbilleder. Fjer og akvarel på papir. Lysmål 22,5×28,5 cm. Indrammede. (2)
Mindre buler, ridser og mærker. Fugtpletter.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. august 2021
Vurdering
Hammerslag